tree water and kiss ass

  

  taka powódź, a stan klęski żywiołowej nieogłoszony. ciekawe co musi zalać woda, aby został on ogłoszony? idiotyzm
  chociaz nawet, gdy go ogłoszą, to moja szkoła działa (wody pobliskie wylewają, więc spox ) i nic wielkiego się nie zmieni. mieliśmy stan załoby narodowej w tym roku, stan klęski żywiołowej, brakuje jeszcze tylko stanu wojennego do kompletu. ten rok jest bardzo, bardzo ciekawy.
  nawet moda mnie nie absorbuje tak bardzo jak przyszłe debaty przyszłych prezydentów. 
  nawiasem mówiąc, szykuje się ostra walka. 
 
 
 nie mam zadnego puenty na dzisiaj, jutro francuski i matematyka, wfy i wiele innych lekcji, które tak bardzo są fajne, ze och.  
 ciekawie trochę. 

4 przemyślenia na temat “tree water and kiss ass

 1. łohoho, ja na te zieloną szkołe całą jadę do Krakowa a potem do Zakopca, więc nie wiem czy wgl. dojdzie do tego wyjazdu. XDD

  chłopaki z mojej klasy to pasztety. do tego znamy się już z niektórymi po 9 lat. więc bardziej jak bracia są dla mnie niektórzy. a najkochańszy mój ‚braciszek’ postanowił nie jechać. xd

  jasne, wymiana linków dobra rzecz. dodaję. :D

  pzdr. devonne z littlemistake.
  [lawendowa-herbata.blog.onet.pl]

 2. O ja :d

  U nas w sumie chodzimy do szkoły po suchym lądzie, ale szkoła=Antarktyda. Chodzę w dwóch topach i golfie zimowym, a ręce od zimna bolą! ):

  Misja Antarktyda się nie powodzi, ale jutro może pójdę z bluzą Mamy (a ma 10000 X plus na końcu L. ;D) A poza tym jutro pielgrzymka, więc jeszcze bardziej suuuper.

  Mi raczej powódź nie grozi, bo Odra jest jakieś 10 km ode mnie (co niby dużo, ale dla mnie blisko, więc…) Ewentualnie zaleje swoje stare zakole.

  (spinacz.mylog.pl)

  [u siebie wstawiam link do Twego bloga, żeby nie kopiować, tylko klikać :D (leń,leń ze mnie.)]

 3. O dziękuję! Cieszę się, że na plus. Ogólnie ta historia opowiada głównie o podróży trzech chłopaków, ale raz na jakiś czas są wplecione fragmenty z życia Alexandry, która wbrew pozorom nie jest aż tak wyidealizowaną postacią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>